#1 2008-07-05 14:00:34

jun

Mistrz/Gõ, Hellhorn

Skąd: Tokyo desu^^
Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 107
Punktów :   
age:: 19
relationship:: Yeah^^

Świątynia

http://img184.imageshack.us/img184/2613/wiatyniaksiciaca3.png



Wydaje się być opuszczona i zrójnowana jakąś wojną..Obecnie jest miejscem nalezącym tylko i wyłącznie do Czarnego Księcia, gdzie znajduje wyciszenie...

Offline

 

#2 2008-07-06 23:06:59

Meguru

Czarny Książę Kayo, Hybryda

Skąd: Tokyo//Shibouya~
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 14
Punktów :   
age:: 19
relationship:: YES YES YES!!! ^^
WWW

Re: Świątynia

Pośród zrujnowanych kolumn i stert gruzu porośnietch mchem stał On...Książę Ciemności, Kayo. Wpatrywał się teraz ślepo, gdzieś ponad widoczne wierzchołki gór..:"Kimkolwiek jesteś, Panie Mój, Stwórco, dziękuję ci żeś dał mi życie..Blogoslawię cię, mój dobrodzieju...Duch mój z tobą..." Wyszeptał pod nosem klekając na jedno kolano:"Jam twój sluga, Panie niebios...Kim kolwiek jesteś..Wypelnię wolę twoją...Dopełnię tego co sam zacząłeś zsyłając mnei na świat.." Po modlitwie nagle zamilkł i pograżył się w myślach trzymając zaciśniętą piężć na piersi i zamykając oczy:"Nie znam moich rodziców..Skąd się wziąlem i jak śmię twierdzić że znam siebie..Dzięki ci Panie, że chociaż znam swój cel.." Jego oczy otorzyły się i ogarnęły swoją szafirową głębią horyzont:"Daj znać gdy nadejdzie czas..." Powiedział poczym wstał z kolan i wyszedł...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lordaeronguild.pun.pl www.pmp.pun.pl www.sony-ericsson.pun.pl www.hiphop-pl.pun.pl www.tirup2010.pun.pl