#1 2008-07-05 23:44:44

jun

Mistrz/Gõ, Hellhorn

Skąd: Tokyo desu^^
Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 107
Punktów :   
age:: 19
relationship:: Yeah^^

Drzewo Faen

http://img389.imageshack.us/img389/6340/drzewofaenpw6.png



Drzewo Faen spokojnie można nazwać żyjącym drzewem, gdyz każdy jego kraniec zamieszkiwany jest przez przeróżne stworzenia oraz lud zwany Hellhornami. Są To ludzie o wlochatych, dużych uszach oraz zwinnyych dlugich ogonach, ktore ułatwiaja im poruszanie się po drzewie...To przyjazne, choć płochliwe istoty...

Offline

 

#2 2008-07-06 16:10:25

jun

Mistrz/Gõ, Hellhorn

Skąd: Tokyo desu^^
Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 107
Punktów :   
age:: 19
relationship:: Yeah^^

Re: Drzewo Faen

Gdzieś pośród koron drzew, gdzie najwcześneij zaglądalo poranne słońce w drewnianym niewielkim domku mieszkał Gou. Hellhorn, ktory niedawno został sierotą ponieważ stracił najukochańszego dziadka. Teraz był sam, ale wciąż otwarty na świat wierzył, że gdzieś istnieje lepszy świat, ten niepoznany i gdzieś tam daleko istnieją istoty z ktorymi mógłby go poznać...Siedzial teraz w ciszy i skupieniu przygladajac się Mapie Świata lezacej na drewnianym stoliku przy oknie:"Taaaaaaaa..." Westchnąl.." A więc tu jest Blazebrood...Tylko co to u licha jest! Nie wiem.." Znów na chwile pograżył się w myślach:"..U mnie tego nie ma..." Powiedział do siebie po chwili przesówając palec na kolorowe miejsce na mapie oznaczone nazwą 'tęczowy raj' i stukając w nie palcem:"Acha! Ale to jest..Tylk ogdzie..Widać to z mojego okna..." Gou wstał od stolika stając przy oknie i patrzac teraz na mieniace się tysiącami barw korony drzew:"Tęczowy Gaj..." Westchnął:"A więc zwiedzanie powinienem zaczać od mojej wyspy!" postanowił poczym znów pogrązył sie w myślach opierając o parapet i obserwując drzewa..:"To napewno piękne miejsce.."

Offline

 

#3 2008-07-06 16:16:31

Masiro

Mistrz / numer 125, Czarny Mag

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 40
Punktów :   
age:: 17
relationship:: I'm FREE! XD

Re: Drzewo Faen

Ktoś krzątał się po polanie. Niski, szczupły, miał na głowie dziwaczny kapelusz. Zrywał jakieś kwiaty, czy zioła, wyglądając na bardzo zajętego...

Offline

 

#4 2008-07-06 20:26:55

jun

Mistrz/Gõ, Hellhorn

Skąd: Tokyo desu^^
Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 107
Punktów :   
age:: 19
relationship:: Yeah^^

Re: Drzewo Faen

"Och!" Krzyknął chłopak wytrzeszczajac oczy:"Kto to? Czy..On chyba nei jest mieszkańcem Faen.." Pomyślal poczym wyciągnąl z szyflady biurka lunetę i przystawił ją do oka:" ..Kto to jest?" Gou tak bardzo chcial się tego dowiedzieć, żer postanowił sie tam udać:"To daleko..Ale moze spotkam kogoś ciekawego.." Pomyślał poczym wyciagnał spod stołu duży plecak, dziadka i spakował do neigo najpotrzebniejsze rzeczy w tym mapę i lunetę:"Przyda mi się.." Pomyślał zarzucajac plecak na ramiona poczym wychodząc...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komurka.pun.pl www.dziedzictwo-khorinis.pun.pl www.manager-ekstraklasa.pun.pl www.revolution-ua.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl