#1 2008-07-05 22:59:16

jun

Mistrz/Gõ, Hellhorn

Skąd: Tokyo desu^^
Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 107
Punktów :   
age:: 19
relationship:: Yeah^^

Srebrna Zatoka

http://img384.imageshack.us/img384/7595/srebrnazatokacw0.png



Wpływając do Laguny nei sposób nei zauważyć tego magicznego miejsca skąd dochodzi piękny śpiew mieszkajacych tam syren...To ich ulubione miejsce..Często zgubne dla żeglarzy...

Offline

 

#2 2008-07-09 14:20:09

kousei

Fario, Syrena

Skąd: Tokyo ~(o^_______^o)~
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: ^^

Re: Srebrna Zatoka

Pod srebrzystym wodospadem wylewającym się z zawieszonej jakby w powietrzu skały siedziała morska istota zwana Syreną...Jego szaforowe oczy zwrócone były teraz w taflę spokojnej srebrnej wody w której moczyła swój dlugi ogon...:"...Życie...Albo stoi w miejscu gdy nic sie nei dzieje, albo płynei tak szybko, ze nawet nie zauważamy upływu czasu..." Jego myśli były melancholijne...Bardzo cierpial po stracie ukochaniej siostry, którą niedawno zabrało na zawsze morze..:"..Sagrath..Gdybyś wiedziała jak za tobą tęsknię..."

Offline

 

#3 2008-07-09 20:42:48

Masiro

Mistrz / numer 125, Czarny Mag

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 40
Punktów :   
age:: 17
relationship:: I'm FREE! XD

Re: Srebrna Zatoka

Powietrze było ciepłe i wilgotne. Wokoło pachniało morze, srebrzysta tafla aż prosiła się o to, by się w niej zamoczyć...
...Czas jakby stanął w miejscu...

Offline

 

#4 2008-07-10 09:30:31

kei

Karayan, Syrena

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: -

Re: Srebrna Zatoka

Nagle pod srebrzystą taflą zatoki, przepłynęło coś dużego i czarnego, mocąc jego dotąd spokojną powierzchnię...

Offline

 

#5 2008-07-11 13:59:45

kousei

Fario, Syrena

Skąd: Tokyo ~(o^_______^o)~
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: ^^

Re: Srebrna Zatoka

Chlopak wzdrygnał sie odsuwając od tafli zatoki:"Och..ale się przestraszyłem...To pewnei delfin.." Pomyślal poczym położył się maczjąc ogon w wodzie:"Tu jest tak pieknie...A co ze światem w głębi lądu?"

Offline

 

#6 2008-07-11 16:31:46

kei

Karayan, Syrena

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: -

Re: Srebrna Zatoka

Czarny cień popłynął za kamień, niemalże znikając za nim na kilka dobrych sekund. Zdawało się, że odpłynął już daleko stąd, kiedy nagle w oddali wynurzył się, ukradkiem dostrzegając chłopaka, po czym zdawszy sobie z tego sprawę, z głośnym pluskiem znów zatopił się w toni zatoki.
- "Syrena..." - pomyślał uśmiechając się prawie niedostrzegalnie. -"Młody chłopak... Całkiem sam..."

Offline

 

#7 2008-07-18 14:52:19

kousei

Fario, Syrena

Skąd: Tokyo ~(o^_______^o)~
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: ^^

Re: Srebrna Zatoka

Fario wzdrygnął sie na dźwięk glosnego plusku:"..Nie wiem dlaczego tak się boję..Przecież to normalne, że w wodzie jest wiele stworzeń.." Uspokoił sie w myślach poczym spojrzał w slońce:"Wskocze lepiej do wody, zanim wyschnę.." Mówiąc to lekko przechylił sie do przodu zatapiając w morskich głębinach...

Offline

 

#8 2008-07-18 19:14:50

kei

Karayan, Syrena

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: -

Re: Srebrna Zatoka

Niemalże przy samym dnie morza, przepływał jego "cień", chowając się za zielonymi roślinami. - "Bezpieczniej będzie, gdy mnie nie zobaczy..." - pomyślał, zamykając oczy.

Offline

 

#9 2008-07-19 12:10:44

kousei

Fario, Syrena

Skąd: Tokyo ~(o^_______^o)~
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: ^^

Re: Srebrna Zatoka

Chlopak znów sie wzdrygnąl ogladajc ookoła siebie...Prócz kolorowej rafy dna morskiego nie było nic...Popłynął więc dalej...:"To moje głupie wrażenie.." Powiedział do siebie w myślach...

Offline

 

#10 2008-07-23 08:24:34

kei

Karayan, Syrena

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: -

Re: Srebrna Zatoka

-"Z drugiej strony... co mam do stracenia...?"- pomyślał, uśmiechając się lekko do siebie i wypłynął nagle z rafy, podpływając do chłopaka od tyłu. Dopiero teraz można było dojrzeć cienkie ostrze sztyletu, lśniące jak klejnot w jego dłoniach. - Pływać samotnie, choć dookoła tyle syren... Co za głupota! - powiedział leniwie, oblizując ociągle wargi i patrząc na chłopaka kolorowymi oczyma spod rozwianej przez wody grzywki. - Banita, czy samotnik, hmm?

Offline

 

#11 2008-07-27 11:22:04

kousei

Fario, Syrena

Skąd: Tokyo ~(o^_______^o)~
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: ^^

Re: Srebrna Zatoka

Syrena czuła niepokój nasilający sie z każdą sekundą..Syreny miały bowiem wyczulone zmysly na czyhające na nie zło...Nagle postanowił sie odwrócić i gdy dojrzał nieznajomego zawirował i odwrócił sie twarzą ku niemu przystajac w miejscu:"Kim jesteś..?" Pomyślał widząc zbliżającą się czarną istotę..Nagle przyszlo mu do głowy że grozi mu niebespieczeństwo i natychmiast rzucił sie do ucieczki...znany był ze swojej szybkości więc w mgnieniu oka tysiące bąbelków zasłoniło widok czarnej postaci, a chłopak mógł sie bespiecznei oddalić udajac się do miasta syren...

Offline

 

#12 2008-08-08 14:43:39

kei

Karayan, Syrena

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 10
Punktów :   
age:: 19
relationship:: -

Re: Srebrna Zatoka

Syrena w zdziwieniu obserwowała oddalającego się chłopaka.
- "Oni się mnie boją..." - pomyślał spoglądając na ostrze noża -"Ze względu na sztylet czy może..." - Westchnął, uśmiechając się lekko do siebie zrezygnowanym uśmiechem. - "Ze względu na to, że jestem... inny"
Mocniej objął dłońmi rękojeść sztyletu, udając się do miasta półksiężyca. - Morze nie jest dla mnie... - powiedział do siebie szeptem, tak by nikt go nie usłyszał.- Ląd wydaje się bardziej sprawiedliwy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-adventures.pun.pl www.dill.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.nilfgaardguild.pun.pl